Het team

Maak kennis met team Perfect View

Max van Onna

Directie & Sales
Mail: max@pv-windows.nl
Tel: +31 6 50 29 39 04
Foto Mart Perfect View

Mart van Onna

Directie
Mail: mart@pv-windows.nl
Tel: +31 6 53 67 78 13
Foto Martijn Perfect View

Martijn Wiggelman

Tekenaar
Mail: martijn@pv-windows.nl
Tel: +31 6 13 50 23 19
Foto Clint Perfect View

Clint van Onna

Werkvoorbereider
Mail: clint@pv-windows.nl
Tel: +31 6 10 71 41 40
Foto Jeroen Perfect View

Jeroen Janssen

Hoofd Projectleiding
Mail: jeroen@pv-windows.nl
Tel: +31 6 10 89 27 86

Rik Scholten

Service en IT
Mail: service@pv-windows.nl
Tel: +31 6 27 41 71 29

Edwin Melgers

Projectleider
Mail: edwin@pv-windows.nl
Tel: +31 6 23 54 16 80
Foto Roland Perfect View

Roland Werring

Sales
Mail: roland@pv-windows.nl
Tel: +31 6 21 29 09 65
Foto Hugo website

Hugo Scholten

Projectleider
Mail: hugo@pv-windows.nl
Tel: +31 6 13 82 52 80
Foto Rik Perfect View

Rik Hoedemaker

Projectleider
Mail: rik@pv-windows.nl
Tel: +31 6 13 04 22 16

Roy Bouwman

Transporteur

Rio

Bedrijfstherapeut

Prijsaanvraag

Bent u na het bekijken van onze website op zoek naar een van onze producten? Vraag dan hieronder geheel vrijblijvend een prijs aan. Wij nemen z.s.m. contact met u op.

* verplichte velden

Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van al onze ontwikkelingen!

TOP